Det forteller hotell-direktør Øyvind Alapnes hos The Edge i en pressemelding.
Billettene er revet bort av både private og bedrifter som ønsket å få med seg comebacket til Tore Skoglund, Trond Myhre og deres inviterte gjester.
Dette har aldri før skjedd gjennom de tre årene Clarion The Edge har tilbudt julebord etter åpningen i 2014.
- Vi er særdeles lykkelige over at så mange har ventet på oss i alle årene siden vi avsluttet TV-produksjonen. Nå skal vi bruke tiden godt og sørge for at lattermusklene får trimmet seg på fire utsolgte show på Clarion The Edge, sier Tore Skoglund i pressemeldingen.
- Når vi etter lang tid med overtalelse klarte å få et ja fra Tore Skoglund og Trond Myhre var vi aldri i tvil. Dette var en drømmesignering for oss, avslutter direktør Øyvind Alapnes.