Vi viser over 30 kamper fra TUIL-kunsten - se sendeskjema her

FOTBALLFEST: KSK og TUIL i kamp under TUIL-kunsten 2017.

FOTBALLFEST: KSK og TUIL i kamp under TUIL-kunsten 2017. Foto:

Nordlys.no vil vise direkte fra helgens fotballfest på TUIL Arena både fredag, lørdag og søndag.

DEL

Her ser du TUIL-kunsten direkte

Denne er helgen er det klart for den tradisjonsrike «TUIL-kunsten» på TUIL Arena.

Det betyr full rulle med fotball for barn i alderen 7 til 12 år på 5-6 baner på arenaen fra morgen til kveld fra fredag ettermiddag.

Nordlys.no vil sende direkte fra store deler av turneringen. Vi starter fredag ettermiddag og sender totalt 17 timer direkte fra TUIL Arena i helga.

Slik ser sendeskjemaet ut:

Fredag:

17:00 Skarp-Tromsø IL 1 Workinnmarka (G12)

17:30 TUIL-Tromsø IL Workinnmarka (G11)

18:00 Reinen IL-Hamna IL (G11)

18:30 Skarp-TUIL (G11)

19:00 Tromsø IL 1 Workinnmarka-Hamna IL 2 (G12)

19:30 TIL Gyllenborg-Skarp (G12)

20:00 Hamna IL- 2-TIL Gyllenborg (G12)

20:30 Tromsø IL Bjerkaker 2008-Reinen IL (G11)

- For å unngå forflytninger og få vist flest mulig kamper gjennom helga, så blir det bare guttekamper fredag, mens det blir mange jentekamper lørdag og søndag, forklarer strømmesjef Lars Eidissen.

Lørdag

10:00 Tromsø IL 1 J06-TUIL Tønna (J11)

10:30 Tromsø IL LJ 07-TUIL (2008) Rød (J11)

11:00 TUIL Tind-Tromsø IL 2006 - 2 (J11)

11:30 Krokelvdalen IL LJ 07-FK Senja LJ 06 - 1 (J11)

12:00 Tromsø IL LJ 06 - 1-Pioner, IL LJ 07 (J11)

12:30 Tromsø IL LJ 06 - 2-Krokelvdalen IL LJ 07 (J11)

13:00 Pioner, IL LJ 07-Tromsdalen, TUIL LJ (2008) Blå (J11)

13:30 Tromsø IL Prestvannet Torpedo-Storsteinnes IL 1 (G12)

14:00 Tromsø IL Prestvannet Lokomotiv-Hamna IL 1 (G12)

14:30 Hamna IL 1-TUIL Rød (G12)

15:00 TUIL Rød-Reinen FC (G12)

15:30 Storsteinnes IL 2-Tromsø IL Prestvannet Lokomotiv (G12)

16:00 Reinen FC-Tromsø IL Prestvannet Lokomotiv (G12)

16:30 Hamna IL- 1-Storsteinnes IL 2 (G12)

17:00 Tromsø IL Workinnmarka-FK Senja 1 (G11)

17:30 Fløya- 1-Hamna IL (G11)

Søndag

12:00 Tromsø IL Fagereng Rød - Hamna IL 1 (G10)

12:30 Tromsø IL Rød - Reinen IL J10 Hvit (J9)

13:00 Tromsø IL 09 Rød - TUIL 09 - 2 (J8)

13:30 Reinen IL J10 Hvit - Tromsø IL  MJ 10 Rød (J8)

14:00 Tromsø IL 09 Rød - Reinen IL MJ 09 (J9)

15:00 Kvaløya SK sort - TUIL (G8)

15:30 Stakkevollan IF - Hamna IL 2 (G8)

16:00 TUIL - Tromsø IL PW Rød (G8)

16:30 Reinen IL Barcelona - TUIL (G8)

Artikkeltags