Nå drar det seg mot Norway Cup-finaler - disse Troms-lagene jakter drømmen og vises fredag

Ulfstind J18/19

Ulfstind J18/19

Nordlys-abonnenter kan se nærmere 800 kamper direkte fra Norway Cup denne uka. Nå drar det seg til mot finalelørdagen - og fortsatt henger mange lokale lag med og vises fredag.

DEL

Nordlys-abonnenter har tilgang til hele produksjonen av kamper på Direktesport under Norway Cup. Det vil bli nærmere 800 totalt sett.

Vi er godt i gang med sluttspillet, og torsdag viser vi flere lag som har markert seg sterkt i Norway Cup hittil. Disse kampene med lokale lag er bekreftet på sendeplanen:

Fredag 2. august

10.00 Nordstrand IF-Kvaløya SK (semifinale B-sluttspill G13)

11.00 Tana-Skjervøy (bronsefinale G16 7er)

13.45 Skjold/Falkeid/Stegaberg-Ulfstind (kvartfinale J19)

16.05: Kvaløya SK-Asker SSK (finale B-sluttspill G13)

Totalt vil vi ende på minst 40 direktesendte kamper med Troms-lag fra Norway Cup. Kampene vi har vist hittil kan dere finne opptak av i lenkene under.

Slik har sendeplanen vært hittil:

Søndag 28. juli:

09.00 Lambertseter IF-TUIL Fotball (G14)

09.00 Eidanger IL-Brage Trondenes FK (G14)

14.50 Adolfsberg IK 2-Kvaløya SK (G13)

16.15 Skjervøy IK-Kautokeino (J15/16)

17.10 Tertnes Fotball-Tromsø IL (G16)

19.25 IL Sandviken-IF Skarp (J15)

Mandag 29. juli:

09.50 Kvaløya SK-Brattvåg IL (J16)

09.50 TSC Wellingsbüttel von 1937-IF Skarp (J15)

10.50 Brage Trondenes FK-Kolbotn IL (G14)

11.40 Oppsal IF-Brage Trondenes FK (G15)

11.40 Lyn Fotball-TUIL Fotball (G15)

13.55 Raufoss Fotball-Ulfstind IL (J19)

15.10 Hamna IL-Korsvoll IL (G14)

15.10 Bækkelaget SK-Skånland OIF (G14)

16.10 Ulfstind IL-KFUM Oslo (G14)

19.00 Kvaløya SK-SK Vard Haugesund (G13)

Tirsdag 30. juli:

09.00 Tromsø IL Bjerkaker-Os TF (G14)

09.00 Ulfstind IL-Eid IL (G14)

11.40 TUIL Fotball-SK Vard Haugesund 1 (G15)

11.40 Kvaløya SK-Sola SK (G16)

12.40 Varden FK-Seleccion Scandinavia de Chile (G17)

17.10 Kvaløya SK-Fauske/Sprint (J16)

18.30 Bækkelaget SK Sistelaget-Skjervøy IK (G15/16)

19.25 Hamna IL-Lørenskog 3 (G14)

Onsdag 31. juli (sluttspill)

08.00 Gulset IF-Tromsø IL Bjerkaker - B-sluttspill G14

10.15 Falkeid IL/Bokn IL-Nordreisa IL - A-sluttspill G16

11.15 Bremnes IL-Kilkameratene - B-sluttspill G15

18.15 Skjervøy IK-Stranda IL - A-sluttspill 1/8-finale G15/G16

20.15 TUIL-HSV Fotball - A-sluttspill G15

Torsdag 1. august

08.00 Varden FK-Østsiden Askøy FK (A-sluttspill G17)

09.15 Tromsø IL-Raufoss (A-sluttspill G16)

11.30 Elverum-Kvaløya SK (A-sluttspill J16)

11.30 IF Skarp-Sveio IL (A-sluttspill J15)

12.45 Nordreisa IL-Sogndal IL (kvartfinale B J15)

17.00 IF Skarp-Fjellhamar FK (A-sluttspill J15)

18.30 Vålerenga Fotball 2-TUIL (B-sluttspill G14)

19.40 Vestre Akers SK-Kvaløya SK (G13)

Det er noen av de deltakende Troms-lagene som ikke står på sendeplanen i innledende runder. Det er lag som er satt opp på baner utenfor Ekebergsletta, hvor Nordlys og Amedia filmer fra mange av banene.

Vi håper og ønsker å få vist så mange som mulig, og helst alle, Troms-lagene i løpet av de innledende rundene og sluttspillet.

Artikkeltags