Gå til sidens hovedinnhold

Håndballfest på Nordlys.no - se over 100 kamper fra Nyttårsturneringa!

Artikkelen er over 1 år gammel

Sportsåret starter med den Nyttårsturneringa i håndball. Nordlys-abonnenter kan se over 100 kamper direkte når landsdelens håndballungdom måler krefter.

Denne helgen er det duket for den store og tradisjonsrike Nyttårsturneringa i håndball i Tromsø - som samler lag fra Finnmark, Troms og Nordland til dyst.

I samarbeid med iTromsø viser Nordlys samtlige kamper fra to av banene i Tromsøhallen, helt frem til finalespillet søndag.

Det betyr samlet sett godt over 100 kamper fra turneringen totalt sett.

Her kan du se kampene fra bane A (BDO-banen).

Her kan du se kampene fra bane C (Nordlys-banen) fredag

Her kan du se kampene fra bane C (Nordlys-banen) lørdag

Her kan du se kampene fra bane C (Nordlys-banen) søndag

Under følger programmet for de to banene:

Bane A:

19690703.01 17:00J13 - BBravo, HK hvit
Tromsø HK 2

19690203.01 17:25J13 - ABossekop UL J06-3
Tromsø HK 1

19689003.01 17:50G12 - BSkjervøy IK
Nerskogen IL G12

19688203.01 18:15G12 - ALødingen IL
HK Landsås

19689403.01 18:40J13 - ALødingen IL
Tromsø HK 3 (J12)

339203.01 19:05J14 - BSørreisa IL Håndball
IL Frea

19689603.01 19:30J13 - ATromsø HK 1
Alta IF 1

19691203.01 19:55J13 - BNerskogen IL 1
Tromsø HK 2

19689803.01 20:20J13 - ATromsø HK 3 (J12)
Bossekop UL J06-3

24803.01 20:45J15 - ATromsø HK
Alta IF

24703.01 21:10J15 - AIL Frea
NOR HK

19692004.01 08:25J13 - CSørreisa IL Håndball
Bossekop UL J06-2

19672604.01 08:50G14 - BAlta IF - 2
Bossekop UL G06- 2

19688304.01 09:15G12 - AHK Landsås
Tromsø HK

19673704.01 09:40G14 - CKvæfjord IL
Kabelvåg IL - 1

19677104.01 10:05J16 - BBossekop UL 03-2
Tromsø HK - 04

19677204.01 10:30J16 - BBardu IL
Alta IF

334604.01 10:55J14 - AHK Landsås
Alta IF - 2

19673104.01 11:20G14 - CBossekop UL g05-2
Sørreisa G14-2

19672004.01 11:45G14 - AHK Landsås
Alta IF 1

19673504.01 12:35G14 - CBravo, HK
Kvæfjord IL

19673604.01 13:00G14 - CKabelvåg IL - 1
Sørreisa G14-2

24904.01 13:25J15 - ATromsø HK
IL Frea

19673404.01 13:50G14 - CKvæfjord IL
Bossekop UL g05-2

19673204.01 14:15G14 - CBravo, HK
Kabelvåg IL - 1

19691604.01 14:40J13 - CNerskogen IL 2
Sørreisa IL Håndball

19672804.01 15:05G14 - BBossekop UL G06- 2
Bossekop UL g05-1

19672104.01 17:35G14 - ABossekop UL G06-1
HK Landsås

25704.01 18:00J15 - BBossekop UL
Bravo, HK

25804.01 18:25J15 - BSvolvær IL
HK Landsås

24604.01 18:50J15 - AAlta IF
IL Frea

133204.01 19:15G14 - B-kvart 1Pulje C/4
Pulje A/5

131604.01 19:40G14 - Kvartfinale 4Pulje B/1
2.best av 3. plass

131404.01 20:05G14 - Kvartfinale 2Pulje C/1
Pulje B/2

127904.01 20:30J14 - B KvartfinalePulje C/4
Pulje B/5

135304.01 20:55J13 - B-kvart 3Pulje B/4
Pulje C/5

133705.01 08:00J13 - Kvartfinale 1Pulje A/1
1.best av 3. plass

134005.01 08:25J13 - Kvartfinale 4Pulje B/1
2.best av 3. plass

344705.01 08:50J12 - A-1/2-1Pulje A/1
Pulje B/2

344805.01 09:15J12 - A-1/2-2Pulje B/1
Pulje A/2

121205.01 09:40J16 - A-1/2-1Pulje A/1
Pulje B/2

121305.01 10:05J16 - A-1/2-2Pulje B/1
Pulje A/2

345105.01 10:30J12 - B-FPulje A/3
Pulje B/3

345605.01 10:55G12 - A-BFTaper 3454
Taper 3455

344905.01 11:20J12 - A-BFTaper 3447
Taper 3448

123805.01 11:45G16 - D-FPulje A/5
Pulje B/5

134305.01 12:10J13 - BronsefinaleTaper 1341
Taper 1342

127705.01 12:35J14 - BronsefinaleTaper 1275
Taper 1276

345005.01 13:00J12 - A-FVinner 3447
Vinner 3448

132005.01 13:30G14 - FinaleVinner 1317
Vinner 1318

134405.01 14:00J13 - FinaleVinner 1341
Vinner 1342

127805.01 14:30J14 - FinaleVinner 1275
Vinner 1276

Bane C:


335003.01 17:00J14 - ATromsø HK - 1
Alta IF - 2

339003.01 17:25J14 - BTromsø HK - 2
Bravo, HK J13 Rød

19688103.01 17:50G12 - ATromsø HK
Alta IF

19671403.01 18:15G14 - AAlta IF 1
Bossekop UL G06-1

19672203.01 18:40G14 - ABardufoss/Omegn IF
Tromsø HK

19672303.01 19:05G14 - BBossekop UL g05-1
Alta IF - 2

19672403.01 19:30G14 - BBossekop UL G06- 2
Sørreisa IL Håndball G14

2630903.01 19:55G16 - ABravo, HK - 1
Tromsø HK

2631603.01 20:20G16 - BSørreisa G16 - 1
Bossekop UL 04-1

2630703.01 20:45G16 - ASkjervøy IK
Sørreisa G16 - 2

2631703.01 21:10G16 - BAlta IF
Bossekop UL - 03

19677003.01 21:35J16 - BAlta IF
Bossekop UL 03-2

19690004.01 08:25J13 - AAlta IF 1
Lødingen IL

2631304.01 08:50G16 - BSørreisa G16 - 1
Bossekop UL - 03

2631104.01 09:15G16 - ASørreisa G16 - 2
Bossekop UL 04-2

2630304.01 09:40G16 - ATromsø HK
Skjervøy IK

25004.01 10:05J15 - AAlta IF
NOR HK

2631204.01 10:30G16 - BKabelvåg IL
Alta IF

338304.01 10:55J14 - BTromsø HK - 2
Sørreisa IL Håndball

19673904.01 11:20J16 - ABossekop UL 03-1
Sørreisa IL Håndball

2630504.01 11:45G16 - ABossekop UL 04-2
Bravo, HK - 1

2632104.01 12:10G16 - BAlta IF
Bossekop UL 04-1

19674804.01 12:35J16 - ASørreisa IL Håndball
Tromsø HK

334704.01 13:00J14 - ATromsø HK - 1
Lødingen IL

19674604.01 13:25J16 - ABossekop UL 03-1
Blest, IL

19677304.01 13:50J16 - BBardu IL
Bossekop UL 03-2

19677404.01 14:15J16 - BAlta IF
Tromsø HK - 04

19689904.01 14:40J13 - ATromsø HK 1
Tromsø HK 3 (J12)

495204.01 15:05HU - AKabelvåg IL HU
BUL HU1

19690304.01 15:30J13 - BBossekop UL J06-1
Nerskogen IL 1

495404.01 15:55HU - ATromsø HK Para
Kabelvåg IL HU

19689304.01 16:20J13 - AAlta IF 1
Bossekop UL J06-3

495504.01 16:45HU - ABUL HU1
BUL HU2

19671504.01 17:10G14 - ABardufoss/Omegn IF
Alta IF 1

495304.01 17:35HU - ABUL HU2
Tromsø HK Para

2631504.01 18:00G16 - BBossekop UL 04-1
Kabelvåg IL

2630204.01 18:25G16 - ABravo, HK - 1
Sørreisa G16 - 2

2631404.01 18:50G16 - BAlta IF
Sørreisa G16 - 1

2632004.01 19:15G16 - BBossekop UL - 03
Kabelvåg IL

131304.01 19:40G14 - Kvartfinale 1Pulje A/1
1.best av 3. plass

127404.01 20:05J14 - Kvartfinale 4Pulje B/1
2.best av 3. plass

127204.01 20:30J14 - Kvartfinale 2Pulje C/1
Pulje B/2

135104.01 20:55J13 - B-kvart 1Pulje C/4
Pulje A/5

133805.01 08:00J13 - Kvartfinale 2Pulje C/1
Pulje B/2

128105.01 08:25J14 - B semi 2Pulje B/4
Pulje A/4

345405.01 08:50G12 - A-1/2-1Pulje A/1
Pulje B/2

131705.01 09:15G14 - Semifinale 1Vinner 1313
Vinner 1314

25905.01 09:40J15 - SemifinalePulje A/1
Pulje B/2

134205.01 10:05J13 - Semifinale 2Vinner 1339
Vinner 1340

123305.01 10:30G16 - A-1/2-2Pulje B/1
Pulje A/2

127605.01 10:55J14 - Semifinale 2Vinner 1273
Vinner 1274

131905.01 11:20G14 - BronsefinaleTaper 1317
Taper 1318

123605.01 11:45G16 - B-FPulje A/3
Pulje B/3

123405.01 12:10G16 - A-BFTaper 1232
Taper 1233

121405.01 12:35J16 - A-BFTaper 1212
Taper 1213

345705.01 13:00G12 - A-FVinner 3454
Vinner 3455

26205.01 13:30J15 - FinaleVinner 259
Vinner 260

123505.01 14:00G16 - A-FVinner 1232
Vinner 1233

121505.01 14:30J16 - A-FVinner 1212
Vinner 1213


Kommentarer til denne saken