Her kan du se alle kampene fra Salmar cup på Senja om igjen

Artikkelen er over 2 år gammel

Nordlys sender til sammen 21 kamper fra turneringen.

DEL

Nordlys fortsetter med vår satsing på direktesendt fotball, og denne helgen tar vi turen til Senja.

Der arrangeres den store fotballturneringen Salmar Cup, som i år har 117 påmeldte lag i alle jente- og gutteklasser fra 6 til 14 år.

Der kommer vi til å gi våre abonnenter totalt 20 kamper fra turneringen, fra fredag klokken 18.00 til søndag ettermiddag.

Kommentator er David Nyvoll. Han får hjelp av Ivan Ortegon bak kamera.

Her kan du se søndagens kamper fra Salmar cup i opptak:

09:30 J14 - A: Lyngen/Karnes/Storfjord-FK Senja

    LiveU

    10:15 J12 - A: FK Senja Rosa-Botnhamn

      LiveU

      11:00 G12 - A: Kvaløya SK-Ulfstind

        LiveU

        11:45 G14 - A: Havørn/Husøy-FK Senja

          LiveU

          13:15 G11 - A: Fløya Fagereng-BOIF United

            LiveU

            14:00 J14: Nr. 1 pulje A-nr. 2 pulje A

              LiveU

              Her kan du se lørdagens kamper i opptak fra Salmar cup:

              09:30 G12 - A: TIL Bjerkaker Rød-Varden 2

                LiveU

                10:15 G11 - A: Kvaløya SK 1 Hvit-TUIL Tønna

                  LiveU

                  11:00 J14 - A: Varden 2-Varden 1

                    LiveU

                    11:45 G12 - A: Ulfstind-Varden 2

                      LiveU

                      12:30 G12 - A: TIL Bjerkaker Rød-Kvaløya SK

                        LiveU

                        14.00 G11 - A: Varden-Kvaløya SK 1 Hvit

                          LiveU

                          14:45 G11 - A: BOIF United-FK Senja

                            LiveU

                            15:30 G12 - A: Lyngen/Karnes-Varden 2

                              LiveU

                              16:15 G11 - A: BOIF United-TUIL Tinden

                                LiveU

                                17:00 G12 - A: Ulfstind-FK Senja 2

                                Direkte fra LiveU 08/19/2017 17:48 

                                19.00 3. divisjon avdeling 6: FK Senja-Skedsmo

                                1. omgang:

                                  LiveU

                                  2. omgang:

                                    LiveU

                                    Her kan du se fredagens fire kamper i opptak:

                                    18:00 G11 - A: Varden FK-Vårsol gutter/jenter

                                      LiveU

                                      18:45 G12 - A: Lyngen/Karnes-FK Senja 2

                                        LiveU

                                        19:30 J12 - A: Botnhamn-Vårsol/Varden

                                          LiveU

                                          20:15 G12 - B: TIL Bjerkaker Hvit-Varden 1

                                            LiveU

                                            Artikkeltags