Nordlys viser direkte fra Bardufoss Cup gjennom hele helga - her er sendeskjemaet

Foto:

Artikkelen er over 1 år gammel

Nordlys vil sende direkte fra helgens store fotballturnering i Bardufoss gjennom hele helga.

DEL

Fredag kveld går startskuddet for den store og tradisjonsrike fotballturneringen Bardufoss Cup, med lag fra hele Troms og noen lag fra Nordland i aksjon.

Nordlys sender kamper direkte for alle abonnenter hele helgen gjennom, kommentert av Viljar Sæbbe og Marius Medby. Bak kamera står Stian Joachim Olsen. Kampene vil også bli gjort tilgjengelige i opptak.

Slik er sendeskjemaet:

Søndag:

Aleris:

08:40 Reinen IL J07 Stjerne-Bardu hvit (lillejenter 11 år)

09:20 Hamna IL N -1-Lyngen/Karnes IL N - 1 (smågutter 13-14 år)

10:00 Reinen IL J07 Sol-BOIF LJ 07 (lillejenter 11 år)

10:40 Nordkjosbotn/Storsteinnes-Finnsnes IL M - 1 (lillejenter 12 år)

11:20 BOIF G13-Hamna IL N -1 (smågutter 13-14 år)

12:10 O - A-1/2-2 Pulje A/3 - Pulje A/2 (sluttspill småjenter 13-14 år)

13:00 O - A-1/2-1 Pulje A/1 - Pulje A/4 (sluttspill småjenter 13-14 år)

13:50 O - Plass 5-6 Pulje A/5 - Pulje A/6 (sluttspill småjenter 13-14 år)

14:35 O - A-BF Taper 423 - Taper 424 (bronsefinale småjenter 13-14 år)

15:20 O - A-F Vinner 423 - Vinner 424 (finale småjenter 13-14 år)

Her ser du søndagens direktesending fra Aleris-banen.

Bardufosstun:

09:20 Nordkjosbotn IL L - 1-Sørreisa G06 1 (lillegutter 12 år)

10:00 BOIF-Hamna IL R - 1 (småjenter 13-14 år)

10:40 Målselv IL L - 1 Grønn-Sørreisa G06-2 (lillegutter 12 år)

11:20 KSK G07 Sort-Svolvær 2 (lillegutter 11 år)

12:00 Bardufoss og Omegn IF J - 1-Svolvær 1 (lillegutter 11 år)

Her ser du søndagens direktesending fra Bardufosstun-banen.

Fredag:

Bardufosstun:

18:00 Tromsø IL L1-Sørreisa G06 1 (lillegutter 12 år)

18:40 BOIF LJ 07-Bardu hvit (lillejenter 11 år)

19:20 Skjervøy IK O - 1-BOIF (småjenter 13-14 år)

20:00 Svolvær blå-Finnsnes IL M - 1 (lillejenter 12 år)

20:40 Målselv IL L - 1 Grønn-Storelva AI (lillegutter 12 år)

Her ser du fredagens direktesending fra Bardufosstun.

Nysted Bygg:

18:00 Bardufoss og Omegn IF-Mellembygd IL (lillegutter 11 år)

18:40 Vårsol/Varden-Boif J 06 Lilla (lillejenter 12 år)

19:20 Reinen IL J07 Stjerne-Boif J 06 Lilla (lillejenter 11 år)

20:00 Ballangen FK RØD-Landsås, FK J - 1 - RØD (lillegutter 11 år)

20:40 Sørreisa G06 1-Ballangen FK (lillegutter 12 år)

Her ser du fredagens direktesending fra Nysted Bygg.

Lørdag

Nysted Bygg:

09:20 Fløya Fagereng RØD-Landsås, FK RØD (lillegutter 12 år)

10:00 Svolvær 2-Skjervøy IK G12 - 1 (lillegutter 12 år)

10:40 Ulfstind, IL-Bardufoss og Omegn IF J - 1 (lillegutter 12 år)

11:20: Nordkjosbotn/Storsteinnes - Svolvær blå

13:20 TIL G06 Gyllenborg-Målselv IL L - 1 Grønn (lillegutter 12 år)

14:00 Skjervøy IK G12 - 2-Tromsø IL L - 1 (lillegutter 12 år)

14:40 Storelva AI L - 1-BOIF LG06 AS (lillegutter 12 år)

15:20 Skjervøy IK O - 1-Hamna IL R - 1 (småjenter 13-14 år)

16:00 Sørreisa G06-2-TIL G06 Gyllenborg (lillegutter 12 år)

17:20 Sørreisa IL G13-Hamna IL N -1 (smågutter 13-14 år)

18:00 Varden/Vårsol J13-Hamna IL R - 1 (småjenter 13-14 år)

Her ser du lørdagens direktesending fra Nysted Bygg-banen.

Bardufosstun:

09:20 09.20: Vårsol IL J11- Reinen IL J07 Stjerne
10:00 Skjervøy IK M - 1-Svolvær hvit (lillejenter 12 år)

10:00 Nordkjosbotn/Storsteinnes-Svolvær blå (lillejenter 12 år)

10:40 BOIF G13-Sørreisa IL G13 (smågutter 13-14 år)

11:20 Vårsol IL J11-Reinen IL J07 Sol (lillejenter 11 år)

Her ser du lørdagens direktesending fra Bardufosstun.

Artikkeltags