Vi samler Bukta-minner gjennom hele desember.
Send ditt Bukta-bilde til konkurranse@nordlys.no
|
Andrea Hegdahl Tiltnes
E-post
|
|
| Publisert 30.11.2009 kl 07:46 Oppdatert 04.12.2009 kl 15:37 |
– Jeg er veldig stor fan av Danko Jones. Dette bildet er tatt i 2008, da var de på Bukta for andre gang. Da jeg kom backstage var de veldig glade for å være tilbake, alle kom bort å ga klem, og det var skikkelig trivelig stemning. Jeg blir i godt humør når jeg ser det, og tenker på hvor gøy man kan ha det når man lager konsert, forteller Bukta-sjef, Robert Dyrnes om bildet han har valgt ut som sitt Bukta-minne.
Gjennom desember vil vi samle lesernes Bukta-minner.
Send ditt Bukta-bilde til konkurranse@nordlys.no
Første band er klart til 2010-praogrammet, og de første billettene er lagt ut for salg. Vi har også noen Bukta-pass som vi vil gi til våre lesere.
Gjennom desember arrangerer vi en konkurranse. Send oss et bilde med ditt Bukta-minne.
LES OGSÅ: Klar for Bukta
Bildene blir samlet i en billedserie på nordlys.no. Hver uke plukker en jury ut ett vinnerbilde.
Personen som har sendt det inn vinner ett Bukta-pass. Vedkommende blir også ringt opp for å fortelle litt mer om historien bak. Saken blir trykt i avisa i tillegg til å bli lagt ut på nordlys.no.
I slutten av desember plukkes det ute en hovedvinner som får to pass til Buktafestivalen 2010.
Bildene merkes «Bukta» og sendes til : konkurranse@nordlys.no
Kalenderen fra Nordlyspuls | ||
Kampstart om:
Dagens kommentar | ||
Saker som debatteres